In de uitzending van Humberto op Zondag heeft André Hazes voor het eerst uitgebreid gesproken over zijn breuk met Monique Westenberg. Hoewel het stel de breuk pas vorige maand tijdens hun vakantie bekendmaakte, liet de zanger weten dat het eigenlijk al maanden over was tussen hen. “We wilden het onze zoon op een rustige manier vertellen, op een moment dat we konden laten zien dat we als ouders nog steeds goed met elkaar omgaan,” aldus André.
Opvallend is dat André benadrukt dat er deze keer geen andere vrouw in het spel is. In eerdere breuken tussen het stel was dat wél het geval, maar deze keer zou het in ‘goede harmonie’ zijn gegaan. “Dat is me alles waard,” zegt hij.
Maar dat was niet het enige gevoelige onderwerp. Talkshowhost Humberto verraste de zanger met een vraag over zijn moeder Rachel Hazes. Tijdens een fragment over Moederdag vroeg Humberto: “Dat moet de meest verschrikkelijke dag zijn voor jou, op dit moment.” André keek hem verbaasd aan en wist niet direct waar hij op doelde. Na uitleg over de moeilijke relatie met zijn moeder reageerde hij zichtbaar ongemakkelijk. “Wat een curveball. Die zag ik echt even niet aankomen,” zei André.