Camila Cabello lijkt weer liefde te hebben gevonden. De 27-jarige zangeres, bekend van hits als Havana en Señorita, is op Saint-Barthélemy op vakantie gespot met zakenman en miljardair Henry Junior Chalhoub (38). Paparazzi hebben intieme foto’s gemaakt waarop het tweetal te zien is: zoenend in zee en hand in hand.
Geruchten bevestigd?
Het gerucht over een mogelijke relatie tussen Cabello en Chalhoub gaat al een paar maanden. In november werden ze samen gezien op een feest in Saoedi-Arabië, wat speculaties aanwakkerde. Met deze vakantiefoto’s lijkt het stel de roddels te bevestigen.
Liefdesleven van Camila
Voor haar relatie met Chalhoub had Cabello een tweejarige romance met zanger Shawn Mendes. Het muzikale duo bracht samen het nummer Señorita uit, maar ging in november 2021 uit elkaar. Sindsdien was het liefdesleven van de voormalige Fifth Harmony-zangeres onderwerp van nieuwsgierigheid bij fans en media.
Met de recente beelden lijkt het erop dat Cabello weer gelukkig is in de liefde, deze keer met de Libanese zakenman. Fans zijn benieuwd hoe de relatie zich verder ontwikkelt.