Laatste nieuws: 5 Seconds Of Summer blies het dak eraf in de Ziggo Dome

Jeremy Allen White en Mikey Madison mogelijk in vervolg op The Social Network

Lovers van drama én tech opgelet: er komt mogelijk een vervolg op The Social Network! Volgens insiders bij Variety zijn Jeremy Allen White (The Bear) en Mikey Madison (Once Upon a Time in Hollywood) in gesprek voor de hoofdrollen in een nieuwe film over Facebook.

De film zou opnieuw worden geschreven door Aaron Sorkin, die in 2010 een Oscar won voor zijn script van het originele The Social Network. De nieuwe film is nog niet officieel bevestigd, maar meerdere Hollywood-bronnen melden dat er gesprekken gaande zijn tussen Sorkin, Sony Pictures én de acteurs.

Het vervolg is geïnspireerd op The Facebook Files – een serie explosieve artikelen van The Wall Street Journal uit 2021. Deze onthulden onder andere hoe schadelijk het platform kan zijn voor tieners, vooral op het gebied van mentale gezondheid en zelfbeeld.

De originele film, met Jesse Eisenberg als Mark Zuckerberg, was een groot succes en wordt nog steeds gezien als een van de beste films over tech en sociale media ooit. Fans hopen nu dat Sorkin opnieuw zal uitpakken met scherpe dialogen, maatschappijkritiek en ijzersterk acteerwerk.

Hoewel er nog niets is getekend, zijn de verwachtingen al hoog.

Reageren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reacties

Soortgelijke berichten

No related posts