Laatste nieuws: Davina Michelle op het podium met Robbie Williams!

Beauty Body Celebs Fashion Lifestyle

Josje reageert op vermeende 'K3-rel'

Sinds de aankondiging van de K3-reünieshows met Karen, Kristel en Kathleen gaat het op social media maar over één ding: waarom is Josje er niet bij? In gesprek met Het Laatste Nieuws reageert Josje Huisman (38) nu zelf op de geruchten. En nee – van een rel is volgens haar geen sprake.

“Ik had het ook leuk gevonden om even een liedje te zingen,” vertelt ze openhartig. “En dat mag iedereen weten. Maar het concept draait om de ‘originals’ en dat ben ik officieel niet. Dus dat is helemaal oké.”

Toch laat Josje subtiel doorschemeren dat het een gemiste kans voelt. Op de vraag of er wrijving is, grapt ze: “We kunnen nog door dezelfde deur hoor… tenminste, als die breed genoeg is.” Een onschuldige grap, maar fans lezen er mogelijk tóch iets meer in.

De zangeres geeft toe dat er de afgelopen jaren weinig contact is geweest tussen haar en de originele K3-leden. “Maar dat neemt niet weg dat ik voor een gastoptreden absoluut open zou staan. Wie weet gebeurt het ooit nog.”

Ook Studio 100-baas Gert Verhulst reageerde onlangs op de situatie. In een interview noemde hij Josjes eerdere video “heel mooi, menselijk en eerlijk.” Maar ook hij benadrukte: “Er is maar één originele bezetting en dat is degene die we nu gaan zien, zo simpel is het.”

Of Josje dus alsnog een verrassingsoptreden gaat doen, blijft voorlopig koffiedik kijken. Eén ding is wel duidelijk: de liefde voor K3 zit bij haar nog diep.

Reageren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reacties

Soortgelijke berichten