Laatste nieuws: Is dit de nieuwe liefde van André Hazes?

Beauty Body Celebs Fashion Lifestyle

Kijkcijferdrama voor Roxeanne Hazes!

Roxeanne Hazes heeft haar eerste stappen gezet als tv-presentatrice, maar haar debuut in Het Holland Huis op SBS 6 is niet bepaald vlekkeloos verlopen. De kijkcijfers vielen flink tegen en de kritiek op zowel de show als haar presentatie is niet mals.

Het programma, waarin Nederlandstalige artiesten een podium krijgen, wist slechts 401.000 kijkers te trekken en haalde een matig marktaandeel van 5,4% in de commerciële doelgroep. Kijkcijferexpert Tina Nijkamp reageerde op de lage cijfers: “Geen goede kijkcijferochtend voor Roxeanne Hazes helaas, ai.” Ze wijst erop dat SBS 6 dit had kunnen voorspellen: “Het heeft te veel een Muziekfeest op het Plein-vibe. Dat scoort ook al jaren slecht en trekt geen jong publiek.”

Naast tegenvallende kijkcijfers was ook de inhoud van het programma niet populair. Vandaag Inside-ster Johan Derksen was snoeihard: “Ik heb zitten kijken en het is natuurlijk heel slim dat programma. Het is precies de doelgroep van SBS 6, want ik vind het walgelijk.” Ook over de optredende artiesten was hij vernietigend: “Al die mannetjes die daar staan zingen, die kan ik haten.”

Niet alleen het programma kreeg kritiek, ook Roxeanne Hazes zelf lag onder een vergrootglas. Mediajournalist Jef Willemsen uitte zijn twijfels over haar rol als presentatrice. Op X (voorheen Twitter) schreef hij: “Alle begin is moeilijk en ik heb een absoluut zwak voor Roxeanne, toch blijft presenteren een vak waar meer voor nodig is dan een draaiboek en autocue.”

Of Roxeanne na deze kritiek nog een kans krijgt om Het Holland Huis een tweede seizoen te presenteren, is nog maar de vraag. Voor nu lijkt het erop dat haar tv-carrière een moeizame start heeft gemaakt.

Reageren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reacties

Soortgelijke berichten