Na het succesvolle laatste seizoen van Echte Meisjes in de Jungle gonst het van de geruchten en wensen over een mogelijke All Stars-editie. Veel fans én oud-deelnemers zien het wel zitten om de meest iconische realitysterren uit alle seizoenen opnieuw de jungle in te zien gaan voor een ultieme strijd vol drama, intriges en hilarische momenten.
Een van de oud-deelnemers die openlijk heeft uitgesproken dat ze mee zou willen doen, is Michella Kox. Hoewel ze eerder heeft aangegeven geen fan te zijn van de jungle, zou ze zich dit keer goed willen voorbereiden. Met extra training en een sterke mindset wil ze haar angsten overwinnen en bewijzen dat ze het avontuur aankan. Michella weet als geen ander hoe belangrijk spraakmakende persoonlijkheden zijn voor een geslaagd seizoen, en ze heeft dan ook een droomlijst van deelnemers die volgens haar absoluut niet mogen ontbreken.
Op haar lijstje staan onder andere Amanda Balk, Leslie Keijzer, Annebel, Janice, Channah en Diva – stuk voor stuk dames die eerder hebben bewezen dat ze weten hoe ze moeten entertainen. Maar het wordt pas écht interessant als ook de beruchte ‘terror-tweeling’ Esmee en Sharon hun comeback maken, samen met Kelly van der Veer. Met deze explosieve mix van karakters zou een All Stars-seizoen gegarandeerd voor de nodige chaos, ruzies en onvergetelijke televisie zorgen.
Het concept van een All Stars-seizoen zou niet nieuw zijn binnen reality-tv. Programma’s als Expeditie Robinson, Big Brother en De Verraders hebben al bewezen dat een seizoen met oud-deelnemers een groot succes kan zijn. Het zou dan ook geen verrassing zijn als Videoland de hype rondom Echte Meisjes in de Jungle aangrijpt om een ultieme strijd tussen de meest legendarische deelnemers op te zetten.
Of het er daadwerkelijk van komt, is nog maar de vraag, maar de wens is in ieder geval groot.