De familie Meiland is terug met een nieuw avontuur, en deze keer verleggen ze hun grenzen letterlijk. De realityfamilie heeft namelijk een huis gekocht in Italië. Volgens Erica Meiland is de aanbetaling al gedaan en wordt momenteel de akte in orde gemaakt. “We hebben een huis gevonden”, vertelde ze enthousiast in maart aan Shownieuws.
Het nieuwe pand, dat zich volgens buurtbewoners in het schilderachtige dorpje Mornico Losana bevindt, is een echte kluswoning. Martien Meiland: “Het is driehonderd jaar oud en veertig jaar niet bewoond. De hele ziel is eruit en die gaan wij terugbrengen.” De familie is inmiddels al begonnen met de eerste verbouwingen. Een buurtbewoner deelde zelfs een foto met de familie op Facebook en meldde dat ze “volle bak aan het klussen zijn”.
Hoewel de familie op dit moment even terug in Nederland is, komen ze volgens diezelfde buurman snel weer terug naar Italië om de verbouwing voort te zetten. Het lijkt erop dat er ook van dit project weer hilarische én chaotische momenten te verwachten zijn — iets waar fans van Chateau Meiland alleen maar blij van worden.
Maar Italië is niet de enige plek waar de Meilandjes druk zijn. In Nederland bouwen Martien, Erica en Maxime momenteel ook nog aan twee nieuwe woningen in Noordwijk. De eerste steen is drie maanden geleden gelegd, dus ook dat project is in volle gang.
De Meilandjes zijn dus voorlopig nog lang niet klaar met bouwen en verbouwen. Of ze uiteindelijk definitief voor Italië kiezen of hun tijd blijven verdelen tussen beide landen, blijft nog even de vraag. Eén ding is zeker: het levert gegarandeerd weer veel kijkplezier op!