Laatste nieuws: First Dates-barman Victor wel te porren voor tv-comeback

Beauty Body Celebs Fashion Lifestyle

Netflix-serie Haantjes krijgt een vervolg!

De Nederlandse Netflix-serie Haantjes krijgt een tweede seizoen! De streamingdienst maakte maandag bekend dat er acht nieuwe afleveringen komen, die in 2026 te zien zullen zijn. De opnames starten deze zomer.

De serie draait om vier vrienden – Mike (Jeroen Spitzenberger), Daan (Waldemar Torenstra), Ivo (Benja Bruijning) en Greg (André Dongelmans) – die hun weg proberen te vinden in een snel veranderende wereld. Daarnaast spelen onder anderen Jennifer Hoffman, Jelka van Houten, Eva Laurenssen en Fockeline Ouwerkerk een rol.

Haantjes is gebaseerd op de Spaanse serie Machos Alfa, die ook op Netflix te zien is. De eerste Nederlandse reeks werd goed ontvangen en zorgde al snel voor veel gespreksstof. Dat Netflix zo snel een tweede seizoen aankondigt, laat zien dat de serie een groot succes is.

Reageren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reacties

Soortgelijke berichten