Laatste nieuws: Nieuw seizoen Dexter

Beauty Body Celebs Fashion Lifestyle

Celebs die deze maand TikTok hebben gejoined

Je bent er vast allang bekend mee: Tik Tok. Veel bekende celebs hebben zich deze maand ook bij de Tik Tok army gevoegd. Benieuwd wie? En waar je ze kan volgen? Check deze lijst!

Onder andere:

Famke Louise – @famkelouiseofficial_

Lizzo – @lizzo

Justin Bieber – @justinbieber

The Jonas Brothers – @jonasbrothers

Cardi B – @iamcardib

Ashley Tisdale – @ashleytisdale

Deze artiesten hebben alleen al in januari Tik Tok aangemaakt.

Deze celebs zijn al langer bezig:

5sos – @5sos

Post Malone – @postmalone

Meghan Trainor – @meghantrainor

Kesha – @kesha

Why Don’t We – @whydontwemusic

David Dobrik – @daviddobrik

Camila Cabello – @camilacabello

Miley Cyrus – @mileycyrus

Niall Horan – @niallhoran

Yungblud – @yungblud

Rita Ora – @ritaora

Welke celeb zijn wij nog vergeten?

Reageren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reacties

  • Ella

    shawn mendesss

  • Tamara

    Jullie zijn Liam Payne vergeten! @liampayne

  • Chemène

    Duncan Laurence heeft sinds een paar maanden ook tiktok!

  • Nog geen reacties
  • Ella

    shawn mendesss

  • Tamara

    Jullie zijn Liam Payne vergeten! @liampayne

  • Chemène

    Duncan Laurence heeft sinds een paar maanden ook tiktok!

  • Soortgelijke berichten